+48 32 433 07 22

zower@zower.pl

44-207 Rybnik

ul. Podmiejska 75

OPIS STANOWISKA

Spółka poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Operatora sprzętu ciężkiego do zakładu przeróbczego mieszczącego się w Czerwionce-Leszczynach, ul. Furgoła 159. Stanowisko łączone jest ze stanowiskiem Płuczkarza (obsługa płuczki).

Praca jest prowadzona w systemie zmianowym 12/24 od 6 do 18 i od 18 do 6.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy specjalistycznych uprawnień oraz praktyki w wykonywaniu pracy na ww. stanowisku: operatora sprzętu ciężkiego.

Dodatkowe informacji można uzyskać podczas rozmowy z Kierownikiem Zakładu Przeróbczego w godzinach od 6 do 14.

Co oferujemy:

Kontakt w spawie pracy:

tel. +485021479339

lub e-mailowy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i dołączyć poniżej zamieszczoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, kwestionariuszach osobowych oraz innych dodatkowych dokumentach wymaganych ze stosunku pracy, przez ZOWER Sp. z o.o. z siedzibą w: 44-207 Rybniku, ul. Podmiejska 75 w celach związanych z rekrutacją i zatrudnieniem. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.zower.pl w zakładce ochrona danych osobowych pod nazwą klauzula informacyjna dla kandydatów o pracę i akceptuje jej zapisy.